SERAN

داروی شرکت «گیلئاد» برای کرونا در ۱۲۷ کشور در دسترس قرار می‌گیرد

داروی شرکت «گیلئاد» برای کرونا در ۱۲۷ کشور در دسترس …

درخواست‌ها برای داروی «رمدسیویر» با توجه به عدم تائید داروهای دیگر برای … داروی شرکت «گیلئاد» برای کرونا در ۱۲۷ کشور در دسترس قرار می‌گیرد.

داروی شرکت «گیلئاد» برای کرونا در ۱۲۷ کشور در دسترس …

۱۳ می ۲۰۲۰. یورونیوز :شرکت داروسازی «گیلئاد» روز سه شنبه …

داروی شرکت «گیلئاد» برای کرونا در ۱۲۷ کشور در دسترس …

شرکت داروسازی «گیلئاد» روز سه شنبه اعلام کرد که با پنج شرکت تولید … داروی شرکت «گیلئاد» برای کرونا در ۱۲۷ کشور در دسترس قرار می‌گیرد.

شرکت آمریکایی گیلیاد مجوز رایگان تولید یک داروی کرونا …

شرکت آمریکایی گیلیاد ساینسز بدون مطالبه حقوق انحصاری، مجوز … ارائه داد تا برای ۱۲۷ کشور عمدتا کم‌درآمد داروی مقابله با کرونا تولید کند. … شرکت قرار می‌گیرند و از این شرکت خواسته‌اند تا دسترسی به رمدسیویر را همگانی کند.

داروی شرکت «گیلئاد» برای کرونا در ۱۲۷ کشور در دسترس …

داروی شرکت «گیلئاد» برای کرونا در ۱۲۷ کشور در دسترس قرار می‌گیرد بیشتر بخوانید . درخواست‌ها برای داروی «رمدسیویر» با توجه به عدم تائید …

پایان غیرواقعی کرونا چه زمانی می‌رسد؟ – بهار نیوز

سناریوی دوم می‌گوید کرونا در پاییز یا زمستان آینده به اوج خواهد رسید و بعد از آن فروکش خواهد کرد. … دولت دونالد ترامپ صریحا خواستار بازگشایی کشور با وجود استمرار بیماری کرونا شده است. … اما برخی اعضای حوزه عمومی، پایان اجتماعی بیماری را مد نظر قرار می‌دهند. … داروی «گیلئاد آمریکا» برای کرونا در ۱۲۷ کشور.

داروی شرکت «گیلئاد» برای کرونا در ۱۲۷ کشور در دسترس …

داروی شرکت «گیلئاد» برای کرونا در ۱۲۷ کشور در دسترس قرار می‌گیرد. شرکت داروسازی «گیلئاد» روز سه شنبه اعلام کرد که با پنج شرکت تولید …

شرکت داروسازی گیلیاد در ۱۲۷ کشور داروی ضد کرونا تولید می‌کند

شرکت داروسازی گیلیاد در ۱۲۷ کشور داروی ضد کرونا تولید می‌کند … ندارند، احتمالا استفاده از این دارو را برای درمان ویروس کرونا مد نظر قرار خواهند داد.

جدیدترین‌های «داروسازی» | خبر فارسی

شرکت داروسازی گیلیاد در 127 کشور داروی کرونا تولید می کند … گروه علمی: شرکت داروسازی گیلئاد آمریکا اعلام کرد که با پنج شرکت تولید کننده داروهای ژنریک … ادعای یک شرکت داروسازی؛ واکسن کرونا تا پایان تابستان در دسترس قرار می گیرد.

درمان کرونا؛ چه زمانی دارو برای معالجه مبتلایان خواهیم داشت؟ – …

۱۹ … ویروس کرونا:‌ چرا بعضی کشورها از ماسک استفاده می‌کنند و بعضی نه؟ … این دارو یکی از چهار دارویی است که برنامه “آزمایش همبستگی” سازمان بهداشت جهانی و شرکت … داروی موثر بر ویروس کرونای جدید چه زمانی در دسترس قرار می گیرد، زود است.

درخواست‌ها برای داروی «رمدسیویر» با توجه… – Euronews …

درخواست‌ها برای داروی «رمدسیویر» با توجه به عدم تائید داروهای دیگر برای درمان بیماران … داروی شرکت «گیلئاد» برای کرونا در ۱۲۷ کشور در دسترس قرار می‌گیرد.

شرکت داروسازی گیلیاد در ۱۲۷ کشور داروی کرونا تولید می …

شرکت داروسازی گیلیاد در ۱۲۷ کشور داروی کرونا تولید می‌کند … داروی رمدزیویر یا واکسنی برای درمان یا پیشگیری از کرونا مورد تایید قرار گیرد.

آیا مبتلایان کرونا پس از بهبودی مصون می‌شوند؟ | جهان | DW …

تا کنون بیش از ۱۲۷ هزار مبتلا به ویروس کرونا بهبود یافته‌اند، آیا آنها در … بیماری کووید ۱۹ را بسیاری دیگر از کارشناسان کشورهای دیگر، از جمله در چین و … مشخصه عمومی داروهایی که اکنون مورد استفاده قرار می‌گیرند نقش آنها در تقویت … این شرکت اما می‌گوید، دارو باید برای تمامی جهان باشد و نه تنها برای آمریکا.

وعده کمپانی داروسازی در پی نتایج «مثبت» کارآزمایی داروی …

۱۹، به بزرگ‌ترین چالش … البته رمدسیویر تنها دارویی نیست که در حال حاضر تحت کارآزمایی قرار دارد و …

توزیع داروی امریکایی کرونا در 127 کشور – ایران آنلاین

شرکت داروسازی «گیلئاد» روز سه شنبه اعلام کرد با پنج شرکت تولید کننده داروهای ژنریک (عمومی) برای تولید داروی «رمدسیویر» (remdesivir) به توافق رسیده است.

فرانسه: آزمایش بالینی‌ دارویى قدیمی براى درمان کرونا «نوید …

در حالی که کرونا روزانه جان هزاران نفر را در سراسر جهان می‌گیرد و کشورها … انجام شد، این گروه متعهد می‌شود داروی خود را در دسترس مقامات فرانسه قرار دهد …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,