SERAN

ربیعی: دولت درباره سقوط هواپیما هیچ دورغی نگفته است

ربیعی: دولت درباره سقوط هواپیما هیچ دورغی نگفته است – …

سخنگوی دولت: درباره اتفاقات رخ داده در اطلاع رسانی حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی دولت دروغ نگفت ربیعی: اظهارنظر های مسئولان در آن روزها با استناد …

ربیعی: دولت درباره سقوط هواپیمای اوکراین دروغ نگفت،مطلع …

ربیعی: دولت درباره سقوط هواپیمای اوکراین دروغ نگفت،مطلع نبودیم. ربیعی: … دغدغه‌مند و نگران هستیم، چون به هرحال ذهن همه ما و ملت ما را درگیر کرده است. … هیچ یک از مقامات دولت تا عصر روز جمعه از علت اصلی سقوط هواپیما مطلع نبودند.

ربیعی: دولت درباره سقوط هواپیما هیچ دورغی نگفته است – …

سخنگوی دولت: درباره اتفاقات رخ داده در اطلاع رسانی حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی دولت دروغ نگفت ربیعی: اظهارنظر های مسئولان در آن روزها با استناد به اطلاعات .

ربیعی: دولت درباره سقوط هواپیما هیچ دورغی نگفته است – …

سخنگوی دولت: درباره اتفاقات رخ داده در اطلاع رسانی حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی دولت دروغ نگفتربیعی: اظهارنظر های مسئولان در آن روزها با استناد به اطلاعات موجود …

سخنگوی دولت ایران: در خصوص هواپیمای اوکراینی دروغ …

علی ربیعی، سخنگوی دولت حسن روحانی، درباره عملکرد دولت در اطلاع‌رسانی … گفته است دولت در این باره “دروغ” نگفته است بلکه اظهار نظر مسئولان در این باره بر … آقای ربیعی گفت: “هیچ یک از مقامات دولت از جمله شخص رئیس‌جمهور تا عصر روز … از چگونگی تعامل مقام‌های ارشد دولت با ماجرای سقوط هواپیما بیان کرده است.

ربیعی: نه روحانی نه هئیت دولت از انهدام هواپیما مطلع نبودند | …

سخنگوی دولت می‌گوید نه حسن روحانی و نه هیئت دولت از این ماجرا هیچ اطلاعی نداشتند و دروغی به مردم نگفته‌اند. … در حالی‌که کارشناس‌های خارجی احتمال می‌دادند که این هواپیما با شلیک موشک سقوط کرده است، مقام‌های ایرانی به‌مدت سه روز دلیل سقوط … در بیانیه‌ای گزارش‌های کارشناس‌های خارجی درباره انهدام هواپیما با اصابت موشک …

علی ربیعی: دولت تا عصر جمعه از علت سقوط هواپیما بی‌اطلاع …

ربیعی تایید کرد که دولت تا عصر جمعه از شلیک موشک سپاه بی‌اطلاع بوده است. … خود به پرسش‌های خبرنگاران درباره سقوط هواپیمای اوکراینی با شلیک موشک … و این اطلاعات تاکید داشتند که موشک هیچ نقشی در این حادثه نداشته است.

ربیعی:‌ آمریکا با دروغ‌پردازی‌ بر زخم‌های خانواده‌های داغدار نمک …

بیانیه سخنگوی دولت درباره سقوط هواپیمای اوکراینی؛‌ … در اینده که مشخص شد این ادعای دروغ عاری از حقیقت است هیچ کس مسئولیت این دروغ بزرگ را …

ربیعی: رئیس جمهور از اصابت موشک به هواپیمای اوکراینی بی …

سخنگوی دولت ایران اعلام کرد که رئیس جمهور این کشور تا دو روز پس از سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی از برخورد موشک پدافند هوایی ایران به آن «بی … به علت اصابت موشک پدافند هوایی ایران گفت: «هیچ یک از مقامات دولت از جمله … ملی به دولت اطلاع داده شده است، افزود: «پس از آن جلسه ای در دفتر رئیس جمهور تشکیل شد.

سخنان سردار حاجی‌زاده شجاعانه و مسئولیت‌پذیرانه بود/ ریشه …

ربیعی بیان داشت: رئیس جمهور عصر جمعه از علت سقوط هواپیمای … سخنگوی دولت بیان داشت: ریشه اتفاق دردناکی که برای هواپیمای … ربیعی در پاسخ به این پرسش که چرا روحانی هنوز با مردم درباره هواپیمای اوکراینی سخن نگفته‌ است؟

برچسب‌ها:, , , , , , ,