SERAN

روحانی : قول می دهم دولت با همه توانش پیگیر مسئله سقوط هواپیما باشد

روحانی: قول میدهم دولت با همه توانش پیگیر مسئله … – آخرین خبر

روحانی: قول میدهم دولت با همه توانش پیگیر مسئله سقوط هواپیما باشد. برای دیدن این … آخرین خبر/ روحانی: از مردم هم میخواهم در کنار بازماندگان باشند.

روحانی: قول میدهم دولت با همه توانش پیگیر مسئله سقوط …

. برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از …

روحانی: ریشه همه این اتفاقات به آمریکا باز می گردد | TRT …

روحانی: تنها نفری که دکمه را فشار داده مقصر نیست؛ دیگرانی هم هستند و من می‌خواهم که این … ایران و رئیس جمهور مساله سقوط هواپیما را دنبال کرده و نتیجه را به مردم اطلاع خواهد داد، گفت: … قول می‌دهم دولت با همه توانش پیگیر این قضیه باشد.

سخنان روحانی درباره حادثه سقوط هواپیما: یک نفر … – خرداد نیوز

… مهم است؛قول می دهم دولت با همه توانش پیگیر این مسئله باشد/مسئولان باید … بسیار بزرگ و سهمگین سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی که ۱۷۶ نفر …

قول می‌دهم دولت با تمام امکاناتش پیگیر مسئله سقوط هواپیما …

رییس‌ جمهور گفت: قول می‌دهم دولت با تمام امکاناتش پیگیر حادثه سقوط هواپیمای … روحانی افزود: به همه عزیزان دولت توصیه می‌کنم در کنار این خانواده‌های …

سخنان روحانی درباره حادثه سقوط هواپیما: یک نفر … – خبربان

رئیس جمهور با اشاره به ماجرای اصابت موشک به هواپیمای اوکراینی گفت: به … است؛قول می دهم دولت با همه توانش پیگیر این مسئله باشد/ تکمیل می شود.

روحانی: باید دادگاهی ویژه برای بررسی سانحه سقوط هواپیمای …

قول می‌دهم دولت با همه توانش پیگیر این قضیه باشد/از مردم هم میخواهم در کنار … روحانی: باید دادگاهی ویژه برای بررسی سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی تشکیل شود + فیلم … رئیس جمهور با تاکید بر اینکه «این مساله، مساله بسیار مهمی است»، افزود: قوه …

قول می‌دهم دولت پیگیر سقوط هواپیما باشد – تجارت‌نیوز

رییس‌ جمهور گفت: قول می‌دهم دولت با تمام امکاناتش پیگیر حادثه سقوط هواپیمای … روحانی افزود: به همه عزیزان دولت توصیه می‌کنم در کنار این خانواده‌های عزیز باشند. … ما را ترور کرد اما این دلیل نمی‌شود در این مسئله به همه جوانب نپردازیم.

روحانی: آمریکا بود که تهدید کرد و عزیزان ما را گرفت

رِئیس جمهوری ایران امروز در سخنانی درباره سقوط هواپیمای اوکرانی دلیل اصابت موشک پدافند … قول می‌دهم دولت با همه توانش پیگیر این قضیه باشد.

رئیس جمهور : ریشه همه این اتفاقات به آمریکا باز میگردد

قول می‌دهم دولت با همه توانش پیگیر این قضیه باشد. قوه قضائیه باید … من به عنوان نماینده ملت ایران و رئیس جمهور مساله سقوط هواپیما را دنبال کرده و نتیجه را به مردم اطلاع خواهیم داد. … قول روحانی به جانباختگان سقوط هواپیما اوکراینی.

روحانی: قول میدهم دولت با همه توانش پیگیر مسئله سقوط …

روحانی: قول میدهم دولت با همه توانش پیگیر مسئله سقوط هواپیما باشد.

روحانی:حدس زده بودم سقوط هواپیما عادی نباشد/ یک نفر مقصر …

وی افزود: من از لحظه ای که حدس زده بودم و احتمال می دادم سقوط هواپیما به صورت … صحبت کردم، قول می‌دهم دولت با همه توان و امکاناتش پیگیر مساله باشد.

گفته می شودهای انتخابات مجلس در خراسان جنوبی – روزنامه امروز …

رهبـــران و مســـئوالن آن کشـــورها صحبـــت کـــردم،. قـــول می دهـــم دولـــت بـــا تمـــام امکاناتـــش پیگیـــر. مسـئله سـقوط هواپیمـا باشـد.« روحانـی همچنیـن. در دیـــدار بـــا …

یادآوری – Telegram

۷ خرداد ۹۲|روحانی در ایام تحریم: اگر امروز گرانی داریم، اگر امروز روابط ما با جهان با … ۲۱ دی ۹۸ | روحانی توئیت کرد: اشتباه پدافند سپاه موجب سقوط هواپیمای اوکراینی و … انجام گرفته؛ قول می‌دهم دولت با همه توانش پیگیر این قضیه باشد؛ ریشه همه غم‌ها به … تمام ریشه‌های مساله نپردازیم؛ حادثه، حادثه کوچکی نیست، بلکه مساله امنیت فضای …

هواپیمای اوکراینی؛ روحانی خواستار تشکیل ‘دادگاه ویژه با …

حسن روحانی، رئیس جمهور ایران ساقط شدن هواپیمای اوکراین با موشک سپاه در … تکه ای از هواپیمای اوکراینی که در اثر پدافند سپاه پاسداران سقوط کرد … تلفنی صحبت کردم قول می‌دهم دولت با همه توان و امکاناتش پیگیر این مساله باشد.”.

حدس زدم سقوط هواپیما عادی نبوده/ در این حادثه یک نفر نمی‌تواند …

قول می‌دهم دولت با همه توان و امکاناتش پیگیر این مسئله باشد. این مسئله … دانلود فیلم نطق روحانی درباره سقوط هواپیمای بوئینگ در همین باره محمد …

باید دادگاه ویژه سقوط هواپیما تشکیل دهیم دنیا نظاره‌گر است …

وی با تاکید بر اینکه مسئولان مرتبط در پرونده این هواپیما، باید همه پروسه را … دکتر روحانی با ابراز تسلیت به همه خانواده های عزیز جانباختگان در ایران و در سایر … کردم، قول می دهم دولت با همه توان و امکانات خود پیگیر این مساله باشد.

دو مطالبه رئیس‌جمهوری در پرونده سقوط بوئینگ

روحانی: «من به دلیل کم و بیش آشنایی که با مساله پدافند هوایی دارم، عرض … رئیس‌جمهور: برای رسیدگی به سانحه سقوط هواپیما باید دادگاهی ویژه با قاضی … صحبت کردم، قول می‌دهم دولت با همه توان و امکانات خود، پیگیر این مساله باشد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,